Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

З 3 по 16 жовтня 2019 року проводилась Першість ВНТУ з міні-футболу серед першокурсників.

Змагання проходили за коловою системою в V турів. Було зіграно 15 зустрічей, які визначили переможців та призерів з міні-футболу серед студентів ВНТУ.

1 місце посіла команда факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання.

Склад команди: Гладкий Станіслав (1Б-19), Чебатюк Даниїл (3Б-19), Гумений Сергій (3Б-19), Іванов Олександр (3Б-19), Романюк Артем (3Б-19), Лео Паредес (1Б-19), Тоапанта Кевін (1Б-19), Кілапанта Енррі (2Б-19), Керембас Андреа (2Б-19), Хакоме Давід (2Б-19). Тренер команди факультету – ст. викладач кафедри фізвиховання Шемчак Ігор.

Срібними призерами стала команда факультету електоенергетики та електромеханіки, бронзу виборов факультет комп’ютерних систем і автоматики, 4 місце - ФМІБ+Ін ЕБМД, 5 місце - ФМТ, 6 місце - ФІТКІ, команда ФІРЕН в змаганнях не взяла участь. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

10 жовтня 2019 року, напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці на спортивних майданчиках нашого університету, управлінням фізичної культури облдержадміністрації та Вінницьким обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», проводився студентський спортивний захід - «Козацькі розваги», присвячений Дню Українського козацтва.

В заході взяли участь 5 збірних команд навчальних закладів міста Вінниці. Склад команди - 4 студенти (2 юнака та 2 дівчини).

Наш університет представляли студенти: Липитан Роман (ФКСА, гр. 1ІКС-15), Стойко Артем (ФІТКІ, гр. 1БС-17), Палій Валентина (Ін ЕБМД, гр. ЕКО-19м) та Медведь Ярослава (ФБТЕГП, гр. 2Б-19).

До програми змагань входили силові конкурси для юнаків: «прогулянка фермера»,«закинь колоду», «буксирування колеса» та перетягування канату.

Для дівчат: вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки» та «смуга перешкод».

В індивідуальних видах програми: Палій Валентина (вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки») і Стойко Артем («буксирування колеса») стали переможцями змагань, а Медведь Ярослава («смуга перешкод») посіла 3 місце.

Збірна команда ВНТУ посіла загальнокомандне 3 місце, поступившись козакам та козачкам з Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій і Кооперативного інституту та була нагороджена бронзовими медалями, дипломами та пам’ятними призами від Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

8-9 жовтня 2019 р. у шаховому клубі кафедри фізичного виховання відбулась Першість ВНТУ серед студентів з шахів. Основна мета проведення змагань - це визначення складу збірної команди студентів для виступу на XV-ій літній Універсиаді закладів вищої освіти Вінницької області у 2019-20 н.р., а також виявлення кращих студентів молодших курсів в Королівській грі. Змагання були проведені спортивним клубом ВНТУ за підтримки Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (директор Копач Віталій).

У турнірі взяли участь 20 учасників. Особиста першість ВНТУ розігрувалося за швейцарською системою в 7 турів. В особистій Першості серед студентів призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Очеретний Анатолій (ФІТКІ, гр. 2 КН-16,)

2 місце – Зубко Антон (ФІТКІ, гр. 1ПІ-19м,)

3 місце – Гошій Ярослав (ФІТКІ, гр. 2ПІ-19м,) та першокурсник - Ясько Яків (ФІТКІ, гр. 1СП-19)

З 21 по 23 вересня у Харкові відбувся відкритий чемпіонат України з армспорту федерації IFA «Iron Man 2019». Змагання пройшли на високому організаційному і спортивному рівні.

Студент ВНТУ з ФІТКІ Чорний Денис виборов 1 місце у ваговій категорії 65 кг та увійшов до складу збірної команди України. Дармалюк Денис - студент ФКСА, гр. 2 АКІТ-19мс виборов 2 місце у ваговій категорії 63 кг.

Збірна команда України з 3 по 6 грудня візьме участь у Чемпіонаті Світу з армспорту у м. Румія (Польща).

20 вересня по всій Україні відзначався Міжнародний день студентського спорту. Студентство ВНТУ теж приєдналися до всеукраїнського флешмобу з «Jump Squats», який відбувся у Вінниці на Європейській площі.

Наш ВНТУ був нагороджений Кубками та грамотами Департаменту освіти і науки та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а саме:

-  за 1 місце у загальнокомандному заліку Спартакіади науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти Вінницької області;

-  за 2 місце у зальнокомандному заліку XIV літньої Універсіади закладів вищої освіти Вінницької області серед ЗВО (І групи).