Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

З 3 по 16 жовтня 2019 року проводилась Першість ВНТУ з міні-футболу серед першокурсників.

Змагання проходили за коловою системою в V турів. Було зіграно 15 зустрічей, які визначили переможців та призерів з міні-футболу серед студентів ВНТУ.

1 місце посіла команда факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання.

Склад команди: Гладкий Станіслав (1Б-19), Чебатюк Даниїл (3Б-19), Гумений Сергій (3Б-19), Іванов Олександр (3Б-19), Романюк Артем (3Б-19), Лео Паредес (1Б-19), Тоапанта Кевін (1Б-19), Кілапанта Енррі (2Б-19), Керембас Андреа (2Б-19), Хакоме Давід (2Б-19). Тренер команди факультету – ст. викладач кафедри фізвиховання Шемчак Ігор.

Срібними призерами стала команда факультету електоенергетики та електромеханіки, бронзу виборов факультет комп’ютерних систем і автоматики, 4 місце - ФМІБ+Ін ЕБМД, 5 місце - ФМТ, 6 місце - ФІТКІ, команда ФІРЕН в змаганнях не взяла участь. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».