Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

12 листопада у стрілецькому тирі ВНТУ відбулась відкрита першість з кульової стрільби. Взяли участь 38 студентів з різних факультетів!

У вправі ПП1 (пістолет пневматичний - 10 пострілів) впевнену перемогу здобув студент 2 курсу ФКСА, гр. 1ІСТ-18б, член збірної команди Вінницької області, КМС України Дранчук Олександр, здобувши 86 очок зі 100 можливих. 2 місце посів його товариш по команді, член збірної команди Вінницької області, КМС Пилявець Ігор - студент ФІТКІ, гр. 1БС-19б. Третім у цій вправі став МС України зі стендової стрільби Ігор Васильченко – студент ФЕЕЕМ, гр. ЕПА-18м. Свою влучність перевіряли також і дівчата – це Валентина Могила та Ваталіна Анна. Тут вони зайняли 1 та 2 місця.

У стрільбі з гвинтівки бажаючих було втричі більше, але результати були набагато скромніші: 1 місце здобув студент ФКСА, гр. ІКТ-16б Владислав Романець, другим став його одногрупник Янковий Володимир і третім, також студент ФКСА Сакун Евген.

Отож, можна сказати,  що призерами цих змагань стали ФЕЕЕМ та ФКСА, а переможці командних змагань будуть  визначатися в наступних змаганнях, що відбудуться в лютому 2020 році. Попереду на нашу команду чекають змагання за програмою 15 літньої Універсіада області ЗВО, що буде проходити 19-20 листопада у ВДПУ. Хочемо побажаємо їм влучних пострілів, високих результатів, вдалого навчання і можливість поєднувати тренування з учбовим процесом.

Tuesday the 10th. Custom text here. Joomla 3.0 templates by JoomlaSkins