Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Студенти кафедри програмного забезпечення Роман Іванов та Андрій Гижа виконали спортивний розряд КМС країни зі спортивного туризму. Роман Іванов (гр.1ПІ-16б) та Андрій Гижа (гр.1ПІ-18мс) захоплюються спортивним туризмом. Цієї осені наші студенти отримали низку спортивних перемог. Зокрема, на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму «Волинь 2019», що проходили 3-6 жовтня, Андрій Гижа у складі Вінницької збірної команди у загальному заліку посів 3 місце. Змагання були для дорослих і мали IV клас складності.

На Відкритому кубку області з пішохідного туризму «Сабарівська Осінь - 2019», що проходив 18-20 жовтня на IV дистанції «Крос-похід» Роман Іванову складі команди посів 3 місце, а на IV дистанції «Рятувальні роботи» Роман Іванов та Андрій Гижа у складі команди посіли 4 місце.

На дистанціях «Сабарівської Осені - 2019» наші спортсмени Роман Іванов та Андрій Гижа виконали спортивний розряд КМС країни зі спортивного туризму.

01-03 листопада у місті Тернопіль проходив відкритий чемпіонат зі спортивного туризму – пішохідний туризм «Файний листопад». На чемпіонаті «Файний листопад» на IV дистанції «Крос-похід» у складі команди Роман Іванов та Андрій Гижа посіли 4 місце.

Tuesday the 10th. Custom text here. Joomla 3.0 templates by JoomlaSkins