Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

логотип сот готово      Табір ВНТУ «Супутник» розташований на мальовничому півострові, що з трьох боків омивається річищем та затоками “Казка” та “Мрія” річки Південний Буг. Для аматорів рибної ловлі в річці водяться окуні, судаки, лящі, карасі, плітка, соми та інші породи риби.

Мальовничий півострів, береги його заросли різноманітними деревами та густим чагарником; дно річки піщане, вода прозора та кришталево чиста. Табір примикає до діброви площею більш 900 га. В лісі  росте  80  різних  видів лікарських рослин. До послуг прихильників   грибів – білий  гриб, сироїжки, маслюки, білі та чорні грузді, рижики, опеньки, підберезники, красноголовці, лисички та інші. Крім 112 порід дерев росте 47 видів чагарників. В урочищі живуть 47 видів тварин та кубляться більш 160 видів птахів, в тому числі і рідкісна сіра чапля.

Для занять оздоровчою та спортивною роботою природа створила дивовижний палац з соковитим, настояним на буйних травах та квітучих лугів повітрям.

Студенти та співробітники побудували павільйон для ігор, футбольно-гандбольне поле, веслувальну базу, волейбольний, баскетбольний майданчики та майданчики для атлетичної гімнастики та гри в городки.

Під час літніх канікул або відпустки потрібно обов’язково знайти можливість побувати в таборі, режим роботи якого передбачає цілу програму заходів, спрямованих на оздоровлення та психовідновлення студентів та викладачів після напруженого навчального року. Той, хто хоча б один раз відвідав табір, назавжди його покохає та на все життя запамятає мальовничу природу, неосяжну голубизну водосховища та смарагдову зелень лісів. Якщо Поділля називають дивом природи, тоді наш табір являє собою смарагд.

Tuesday the 12th. Custom text here.