Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

У період з 4 по 13 червня на базі стадіону ВНТУ проходила Спартакіада «Молодь за здоровий спосіб життя» серед мешканців гуртожитків 2017-2018 н. р. За програмою Спартакіади студенти змагалися з таких видів спорту: шахи, натільний теніс, міні-футбол і волейбол.

Короткий екскурс  про участь і перемоги студентів у цих змаганнях

4 червня відбулася Першість з шахів серед мешканців гуртожитків, яка входить в комплексний залік Спартакіади гуртожитків ВНТУ 2018.

В особистому заліку серед юнаків Чемпіоном став Стовбчатий Максим (гуртожиток №6, 2СІ-14), 2 місце - Очеретний Анатолій (гуртожиток №5, 2КН-16), 3 місце - Давидов Сергій (гуртожиток №5, 2БМ-14).

Серед дівчат чемпіонкою стала Лисюк Жанна (гуртожиток №4, МОФ-16), 2 місце - Василик Валентина (гуртожиток №2, 1ТТ-16мс), 3 місце - Кухарець Оксана (гуртожиток №5, 1Б-17)

У командному заліку місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Гуртожиток №5

2 місце - Гуртожиток №6

3 місце - Гуртожиток №4

4 місце - Гуртожиток №2

5 місце - Гуртожиток №3

5 червня відбулася Першість з настільного тенісу. В особистому заліку серед юнаків, Чемпіоном став Бала Сергій (гуртожиток №6, 1СІ-15), 2 місце – Бойко Станіслав (гуртожиток №4, 4Е-15), 3 місце – Григоришен Олександр (гуртожиток №5, 2КІ-16) та Харчук Денис (гуртожиток №5, 2КН-16).

Серед дівчат чемпіонкою стала Палій Валентина (гуртожиток №4, ЕКО-15), 2 місце – Лисюк Жанна (гуртожиток №4, МОФ-16), 3 місце – Колядич Марія (гуртожиток №6, КІВ-16).

1 місце - Гуртожиток №4

3 місце - Гуртожиток №5

З 6 червня розпочалась Першість ВНТУ з міні-футболу серед мешканців гуртожітків. У змаганнях взяли участь 9 команд, які були розподілені на 2 підгрупи.

Підгрупа «А»: «Union-гурт. №5», «Гурт. №4-1 команда», «Америка-гурт. №3», «Еквадор-гурт. №3».

Підгрупа «Б»: «Гурт. №6», «Гурт. №4-2 команда», «Гурт. №2», «КІТО-гурт. №3», «Ангола-гурт. №3».

«КІТО-гурт. №3» - «Ангола-гурт. №3» 2:4

Далі відбулися півфінальні ігри для команд, які зайняли 1 та 2 місця в підгрупах та фінальні ігри за 3 і 1 місця.

Півфінал  проходив 12 червня. Ігри відбулись між грутожитками «Еквадор-гурт.№3» та «Ангола-гурт.№3» з результатом 0: 2; «Гурт.№6» та «Америка-гурт.№3», результат 2:0.

Фінальна гра за 3-4 місце між гуртожитками  «Еквадор-гурт.№3» та «Америка-гурт.№3» . Результат гри 2: 1.

Фінал за 1-2 місце між гуртожитками «Гурт.№6» та  «Ангола-гурт.№3». Результат гри 0:0 (пенальті / 4: 3).

У командному заліку 1 місце зайняла команда «Гурт.№6». Склад команди ФКСА: Крупник Сергій (капітан) – гр. АВ-15; Палій Ярослав, гр. 2СІ-15; Дерепащук Андрій, гр. МСС-15; Капиця Вадим, гр. 1ІСТ-17; Вавшко Владислав, гр. 1КТ-16; Станіславський Іван, гр. 2АВ-14; Бондар Роман, гр. КІВ-16; Миронюк Руслан, гр. І-15; Тавдархаров Руслан, гр. АКІТ-17м; Олійник Артем, гр. АКІТ-17м.

9 місце - «Гурт.№4-2 команда»

13 червня на літньому спортивному майданчику відбулася Першість з волейболу.

1 місце виборола команда «Гурт. №5». Склад команди: Княжицин О. (2ПІ-16), Васильков С. (1КІ-16), Мельник С. (1КН-16), Серветник В. (ТКР-16), Рубанський А. (ТКР-16).

2 місце - «Гурт. №6». Склад команди: Бондар Р. (КІВ-16), Горчук Ю. (АВ-15), Вавшко В. (1КТ-16), Крупник С. (АВ-15), Дерепащук А. (МСС-15), Бала С. (1СІ-15), Палій Я. (2СІ-15)

3 місце - «Гурт. №4». Склад команди: Сторожук Р. (2Б-17), Кордонський Н. (ТЕ-17), Руденко П. (БТ-16), Черниш В. (1Б-17), Остапчук Д. (1Б-17), Гладун О. (1Б-17).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами КЗ ВОЦФЗН «Спорт для всіх».

19 травня 2018 року в парку «Дружби народів» на Вишенському озері відбувся «Студентський туристичний фестиваль».

До програми фестивалю увійшли елементи трьох видів туризму: водний - «перегони на катамаранах», велосипедний - «велофігурка», пішохідний - «туристична естафета».

Загальне керівництво фестивалю:  Управління фізичної культури та спорту ОДА, Департамент соціальної та молодіжної політики ОДА, Комунальний заклад Вінницький обласний центр фізічного здоров'я населення «Спорт для Всіх».

У змаганнях взяли участь 5 студентських команд навчальних закладів Вінниці.

Команда ВНТУ у складі Петруся Дмитра (5Е-16, ФЕЕЕМ), Дячука Євгена (РТР-16мс, ФІРЕН), Мормітко Тетяни (ЛТО-17, ФКСА), Руденко Діани (ЛТО-16, ФКСА) зайняла 4 загальнокомандне місце.

У виді програми «велофігурка» Петрусь Дмитро і Мормітко Тетяна зайняли друге місце.

Всі учасники фестивалю отримали пам'ятні призи, а переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами ВОЦФЗН «Спорт для всіх».

17 травня 2018 року в спортивно-ігровому залі університету відбулась відкрита Першість ВНТУ з бадмінтону.

В чоловічому одиночному розряді 1 місце виборов Косован Максим, 2 місце - Юр Максим, 3 місце - Івасюк Владислав.

У жіночому одиночному розряді чемпіонкою ВНТУ 2018 року з бадмінтону стала- Дмитришина Катерина, 2 місце зайняла Щерба Ольга, третє - Попова Аліна.

Змішана категорія: 1 місце Івасюк Попова; 2 місце Косован Валуйко; 3 місце: Щербатюк - Дмитришина.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Вінницького обласного центру фізічного здоров`я населення «Спорт для всіх».

У четвер, 3 травня, в спортивному залі кафедри фізвиховання ВНТУ відбулася першість університету серед студентів, викладачів і співробітників з настільного тенісу.

Серед студентів в чоловічому розряді:

перше місце — Бала Сергій (ФКСА, гр.1 СІ-15)

друге місце — Бойко Станіслав (ФЕЕЕМ, гр.4Е-15)

третє місце — Калитюк Микола (ФМТ, гр.1М-17).

У жіночому розряді чемпіонкою ВНТУ 2018 року з настільного тенісу стала Дищук Юліанна (ФІТКІ, 1 КІ-16).

Серед викладачів і співробітників ВНТУ:

1 місце — Кулаков Павло (кафедра МПА, професор)

2 місце — Тихонов Володимир (кафедра фізвиховання, доцент)

3 місце — Кучерук Володимир (завідувач кафедри МПА, професор).

У суперфіналі серед студентів, викладачів і співробітників університету, чемпіоном 2018 року став Кулаков Павло, срібним призером — Тихонов Володимир, бронзовим — Бала Сергій.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

На початку червня пройдуть змагання — командна першість серед мешканців гуртожитків ВНТУ з настільного тенісу.

04-24 квітня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся чемпіонат з міні-футболу серед збірних команд навчальних факультетів перших курсів за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-2018 н.р.

Змагання проходили за коловою системою в V турів. Було зіграно 15 зустрічей, які визначили переможців і призерів чемпіонату з міні-футболу 2018-го року серед першокурсників.

1 місце посіла команда студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Склад команди: Король Богдан (3ПІ-17), Леськов Віталій (1КІ-17), Піскунов Ярослав (2ПІ-17), Васильков Олександр (1ПІ-17), Чухомець Михайло (3ПІ-17), Храпа Дмитро (3ПІ-17), Роїк Іван (3ПІ-17), Лема Кевін (3ПІ-17), Рудаков Олексій (3ПІ-17), Бойчук Віталій (3ПІ-17).

Срібними призерами стала команда факультету машинобудування і транспорту: Кузнецов Олександр (АТ-17), Шафар Василь (АТ-17), Лукавий Олександр (АТ-17), Баранов Владислав (ТТ-17) Барбакар Віктор (ТТ-17), Нижник Олекій (ТТ-17), Літвінчук Дмитро (ТТ-17), Коліжук Антон (ТТ-17), Притолюк Андрій (ТТ-17).

Бронзові призери — студенти факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання: Черниш Віктор (1Б-17), Абухашиш Мохамед (1Б-17), Лейдер Тоаломбо (1Б-17мб), Муньйоз Данні (1Б-17мб), Тоапанта Кевін (1Б-17мб), Остапчук Дмитро (1Б-17), Балган Богдан (1Б-17).

4 місце — факультет менеджменту та інформаційної безпеки + інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля,

5 місце — факультет комп’ютерних систем та автоматики,

6 місце — факультет електроенергетики та електромеханіки.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та грамотами Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», які вручив головний суддя змагань Денис Кулик (тренер збірної команди ВНТУ з футболу) і голова Спортклубу ВНТУ Володимир Тихонов.