Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

Впродовж жовтня 2017 року – лютого 2018 року проходила студентська ліга України (дів.) серед ВНЗ області ІІІ-ІV р. а. В змаганнях взяли участь 5 вузів ВНЗ: Вінницький державний педагогічний університет, Вінницький національний технічний університету, Вінницький національний медичний університет, Вінницький національний аграрний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут.

Команда ВНТУ, у складі Хомяк Вікторії  (ФМІБ), Ваценко Яни, Ясько Яни та Борових Оксани (ФЕЕЕМ), Руденко Діани та Каращенко Марії (ФКСА), Єрохіної Іоанни (ФБТЕГП), Жмурко Ірини (ФІРЕН), стала переможцем студентських змагань.  Друге місце  виборола команда ВДПУ, 3 місце – ВНМУ.

Попереду на команду чекають змагання – Першість України серед ВНЗ, до яких дівчата дуже відповідально ставляться та посилено тренуються.

12 лютого 2018 року у спорткомплексу ВНМУ відбулися фінальні ігри Спартакіади науково-педагогічних працівників ВНЗ міста Вінниці з волейболу.

Збірна команда викладачів ВНТУ з волейболу у складі  К. Огородніка, С. Репінського, В. Савуляка, Є. Кобилянського, О. Поплавського, О. Бісікала, С. Тимчика, Л. Несена, А. Чхань, Ю.Позднякова – здобула ІІ місце. Наші викладачі-волейболісти поступилися у фіналі збірній команді ВНМУ з рахунком 2:0 (20:25 та 15:25).  Третє місце у волейбольної команди  ВНАУ, 4 місце - ДонНУ, 5 місце - ВДПУ.

Попереду на викладачів чекають змагання з кульової стрільби, плавання, настільного тенісу та футзалу!

Впродовж 6-9 лютого 2018 року в спеціалізованому спортзалі обласного відділення КФВС Міносвіти і науки України проходив Чемпіонат області з боксу серед студентів закладів вищої освіти регіону.

В змаганнях взяли участь 26 боксерів із студентських колективів Донецького національного університету, Вінницьких державного педагогічного, національних технічного і медичного університетів та Вінницького торговельно-економічного інституту.

Команда політеху у складі Белоуса Дениса (гр. АВ-14Б), Зарічного Владислава (гр. АТ-16б), Коваля Вадима (гр. ТМ-16б), Юрченка Артема (гр. ТКТ-15б), Скрипніка Андрія (гр. 1Б-17Б), Бондаренка Олександра (гр. УБ-16б), Тодощенка Ростислава (гр. 3Е-16б), Діхтяренка Дмитра (гр. 1ІМ-13б), Юренка Івана (гр. 2ЕМ-15б) стала переможцем чемпіонату Вінницької області з боксу.

Поєдинки на боксерському рингу проходили досить цікаво і майже у всіх вагових категоріях.

В особистокомандній першості місця розподілилися таким чином: ВНТУ – І місце (254 оч.); ВДПУ – ІІ місце (241 оч.); ВНМУ – ІІІ місце (176 оч.); ВТЕІ - ІV місце (97 оч.); ДонНУ – V місце (42 оч.).

3-4 лютого у Польщі відбулися відкриті міжнародні змагання з плавання на Кубок мера Кельце. Нагадаємо, це місто-побратим Вінниці.

У запливах взяли участь 265 учасників з 19 команд.Вони представляли різні польські міста – Варшаву, Люблін, Краків тощо. Медалі розігрувалися в трьох вікових категоріях: 12 років і молодше, 13 – 14 років, 15 років і старше.

З Вінниці прибула збірна міського Палацу дітей та юнацтва, яка складалася з 23 спортсменів. Її спільно підготували наші провідні тренери – Сергій Коваль, Віталій Жук і Юрій Сізов.

Блискуче виступили брати Хникіни — сини дворазового олімпійського призера Павла Хникіна.

Старший Олексій Хникін — студент Вінницького національного технічного університету (факультет комп’ютерних систем і автоматики, група 1СІ-15б), виборов п’ять золотих нагород в різних видах програми: 50, 100, 200 метрів вільним стилем, 50 і 100 метрів батерфляєм. Тобто всюди, де брав участь.

Молодший Віктор посів два перших (50 і 100 метрів на спині) і два других місця (50 метрів вільним стилем та батерфляєм).

Обидва виступали серед старших юнаків. Ці старти слугувати Олексію та Віктору етапом підготовки до наступних офіційних міжнародних змагань.

Вінничанка Катерина Шестопалова студентка ВНТУ (факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, група КІ-17мс, та ФМІБ, група УБЗ-17мс) здобула бронзову нагороду на 100-метрівці батерфляєм (серед старших дівчат).

Не залишилися без відзнак вінничани й у престижних естафетах (4 по 50 метрів).

У змішаній комбінованій вони посіли третю сходинку, у змішаній вільним стилем – другу.

За нашу естафетну команду виступали брати Хникіни, Світлана Чайкун і Катерина Шестопалова. Спеціальними призами були відзначені кращі спортсмени турніру.Ними стали студенти ВНТУ Олексій Хникін і Катерина Шестопалова.

31 лютого в спорткомплексі ВНМУ відбулась командна першість з баскетболу за програмою Спартакіади науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Вінницької області 2018 року.

Наша команда у складі – Андрій Горбатий, Володимир Тихонов, Денис Кулик, Ігор Шемчак (кафедра фізвиховання) та Сергій Тимчик (кафедра біомедичноі інженеріі) – стала срібним призером Спартакіади ВНЗ Вінниччини серед викладацького складу.