Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Хороший сайт о Joomla 3: http://joomla3x.ru/.Много расширений и шаблонов Joomla

Студенти Вінницького національного технічного університету Олексій Хникін (факультет комп’ютерних систем та автоматики, група, група 1СІ-15 ) і Юрій Луценко (факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, група 2КІ-17) взяли участь в Кубку України з плавання серед молоді.

6 листопада у Білій Церкві (Київщина) проходили змагання Кубку України з плавання серед молоді.

У турнірі від Вінниччини брав участь і третій спортсмен 15-річний Віктор Хникін. Олексій і Віктор сини дворазового олімпійського призера Павла Хникіна.

Спортсмени змагалися лише в особистому заліку. Витримавши конкуренцію з найкращими молодими плавцями з усієї країни, юні вінничани виступили чудово!

18-річний Олексій Хникін виборов перше місце на дистанції 50 метрів дельфіном і здобув срібну медаль на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Олексій Хникін також був п’ятим в абсолютній першості.

Це останні змагання Олексія серед молоді. Раніше він неодноразово здобував на них медалі, був чемпіоном і призером України. З наступного року Олексій виступатиме вже серед чоловіків. 

Юні спортсмени вдало поєднують навчання з великим спортом. Віктор і Юрій – кандидати у майстри, а Олексій – вже майстер спорту України.

29 жовтня у спортивному комплексі «Ратибор» відбувся Кубок Вінницької області з боротьби дзюдо.

У змаганнях взяли участь СК «Колос», СК «Спартак», СК «Ратибор» та СК «Олімп» Вінницького національного технічного університету. Виступали спортсмени із Вінницької школи №5, а також із Шаргорода, Хмільника, Мурованих Куриловець та Іллінців. Загалом 93 особи.

Успішно виступила команда ВНТУ. Тренує хлопців Сергій Костюк, майстер спорту СРСР, доцент кафедри фізвиховання ВНТУ.

Роман Моргунов (група 1ІМ-15б) у ваговій категорії 66 кг посів ІІ місце.

У ваговій категорії 73 кг Максим Вовк (група 2Сі-15б) здобув також ІІ місце.

У ваговій категорії до 90 кг Вадим Півторак (група 1ІМ-15б) отримав ІІ місце.

У ваговій категорії +100 кг Анжело Анаклето (група Б-14б) виборов перемогу.

В абсолютній ваговій категорії взяли участь спортсмени вагових категорій 80 кг, 90 кг, 100 кг, +100 кг. 

Перше місце у цих змаганнях виборов Анжело Анаклето. 

Олександр Недоснований (гр. 1КІ-16мс) – студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ спеціальності «Комп’ютерна інженерія», навчається на 2-гому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста.

За час навчання в університеті Олександр отримав гучні спортивні перемоги: золоту медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-ти борства у м. Одеса (2016 рік), золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-ти борства у м. Кіровоград (2016 рік), золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-ти борства у м. Суми (2016 рік).

Олександр є багаторазовим чемпіоном Вінницької області з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств.

Серед останніх спортивних перемог Олександра Недоснованого назвемо:

1-ше місце в естафеті 4 по 400 метрів, 2-ге місцена 4 по 100 метрів, 2-ге місцез бігу на 200 метрів та 2-ге місцена 400 метрів на XIII літній Універсіаді Вінницької області серед ВНЗ 3-4 р.а. з легкої атлетики, що проходила у Вінниці на центральному стадіоні в парку ім. Горького;

на Універсіаді України в м. Луцьк у складі збірної ВНТУ були показані кращі результати сезону та особисті рекорди з бігу на 4 по 400 метрів, що допомогло команді потрапити до фінальних змагань;

       2-ге місце у складі збірної команди ВНТУ у традиційній легкоатлетичній естафеті, присвяченій 72-й річниці перемоги на нацизмом у Європі серед ВНЗ 3-4 р.a., що проходила у м. Вінниця.

1 листопада за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» серед збірних команд навчальних факультетів ВНТУ проводився командний Чемпіонат з настільного тенісу.

У змаганнях брали участь 7 факультетів.

1 місце зайняла команда факультету комп’ютерних систем і автоматики.

Склад команди: Поліщук Дмитро (група СА-16), Бала Сергій (1СІ-15), Кирган Ольга (О-15).

2 місце — ФІТКІ: Григоришен Олександр (2КІ-16), Гибало Владислав (2ПІ-15), Дищук Юліанна (1КІ-16).

3 місце — ФІРЕН: Марунчак Максим (ЕП-15), Матвійчук Валерій (ЕП-15), Гоголкіна Анастасія (ТКС-17мі), 4 місце — ФМТ, 5 місце — ФБТЕГП, 6 місце — ФЕЕЕМ, 7 місце —  ФМІБ + Ін ЕБМД.

В особистому заліку чемпіоном ВНТУ серед юнаків став Дмитро Поліщук (ФКСА, гр.СА-16).

Срібним призером — Сергій Бала (ФКСА, гр.1СІ-15).

Третє місце у Олександра Григоришена (ФІТКІ, гр.2КІ-16)

П’єдестал переможців серед дівчат:

Анастасія Гоголкіна (ФІРЕН, ТКС-17мі), Юліанна Дищук (ФІТКІ, 1КІ-16), Ганна Гашинська (ФБТЕГП, Б-16мі).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» (директор Віталий Копач ), які вручив головний суддя та тренер збірної команди ВНТУ – старший викладач кафедри фізвиховання Ігор Шемчак. Попереду у студентів-тенісистів 7 листопада командний Чемпіонат ВНЗ Вінниці.

З 05 по 26 жовтня за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-2018 н.р. серед збірних команд 2-5 курсів навчальних факультетів ВНТУ проводився Чемпіонат з міні-футболу.

Змагання проходили за коловою системою в VII турів.

Зіграли за цей період 21 зустріч. Вони й визначили переможців і призерів Чемпіонату з міні-футболу 2017.

Перше місце посіла команда студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

Склад команди:

Назар Чистяков (КН-15), Роман Добера (КН-15), Максим Вітовіч (БС-14), Владислав Когут (1кН-15), Костянтин Булатов (1КІ-16мс), Роман Павлович (КН-14), Віталій Мочкодан (КН-15), Владислав Опарастюк (3кн-16), Ігор Кобися (1ПІ-14), Микола Демчук (1ПІ-16), Оскар Маугуа (БС-15), Максим Грибов`як (БС-15), Владислав Барановський (2КН-14), Артем Мельник (1КН-17мс), Олександра Зао (ПІ-15).

Тренер — Олександр Підлужняк, старший викладач кафедри фізвиховання.

Срібними призерами стала команда факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання.

Бронзовими — футболісти факультету електроенергетики та електромеханіки.

4 місце — факультет КСА.

5 місце — факультет МІБ + інститут ЕБМД.

6 місце — ФМТ.

7 місце — ФІРЕН.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» (директор Віталій Копач).

Вручали нагороди головний суддя змагань — Денис Кулик, тренер збірної команди ВНТУ з футболу, і завідувач кафедри фізвиховання, доцент Леонід Євсєєв.

Попереду в міні-футболістів нашого університету ще один турнір — відкрита Першість ВНТУ серед 2-5 курсів, який буде проведено в березні-квітні 2018 року.

Tuesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates by JoomlaSkins