Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

Ірина Шкарапута — студентка інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету стала бронзовим призером чемпіонату світу з пауерліфтингу, котрий проходив 22-23 квітня у Чикаго (США).

Пауерліфтинґ (power — сила, lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Член збірної України, 22-річна вінничанка Ірина Шкарапута змагалася серед юніорок у ваговій категорії до 52 кг. Ірина здобула третє місце в світі і отримала бронзову медаль. Підопічна чемпіона і рекордсмена світу з паурліфтингу, немирівчанина Івана Чупринка розповідає, що тренер навчив її контролювати емоції, адже саме вони почасти не дають досягти того, на що спроможна. Завдяки здобутим медалям у загальному підсумку збірна України посіла друге місце на планеті.

Іра професійно займається пауерліфтингом лише чотири роки. Пояснює, що обрала цей вид спорту, щоб бути сильною та оригінальною.

Ірина Шкарапута перед світовим чемпіонатом в Америці стала чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед юніорок, встановивши рекорд України. А торік посіла третє місце на чемпіонаті світу в Данії.