Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

30 травня 2017 року в університеті розпочалась щорічна Спартакіада серед студентів-мешканців гуртожитків ВНТУ. В програму Спартакіади входять чотири види спорту: футбол, волейбол, настільний теніс і шахи. Першим видом змагань стали шахи. В напруженій боротьбі перемогу отримала команда гуртожитка №5 - Давидов Сергій та Очеретний Анатолій (ФІТКІ), на другому місці гуртожиток №6 -Гладишенко Олег, Черешнюк Олексій, Соляник Максим, Хондошко Олег та Дерепащук Андрій (ФКСА), на третій сходинці опинилась команда гуртожитку № 3 - Бачинський Юрій та Пугач Сергій (ФЕЕМ). В особистому заліку 1-е місце зайняв Очеретний Анатолій, ФІТКІ, гр. КН-16б, гурт. №5,  2-е місце - Давидов Сергій, ФІТКІ, гр. КН-14б, гурт.№5, 3-е місце - Бачинський Юрій,  ФЕЕЕМ, гр.1Е-14б, гурт. №3.

1 червня 2017 року відбувся другий вид змагань з настільного тенісу. За результатами змагань 1 місце зайняла команда гуртожитку №6, 2 місце - гуртожиток №2, третіми стали студенти гуртожитку №3. В особистому заліку серед юнаків чемпіоном став :Сергій Бала (гр. 1СІ-15, гурт. №6), друге місце у Григоришена Олександра (гр. 2КІ-16, гурт. №6), трете у Марунчака Максима (гр. МЕ-15, гурт. №6). Серед дівчат 1 місце виборола Дищук Юліана (гр. 1КІ-16, гурт. №2), 2 місце - Колядич Марія (гр. КІВ-16, гурт. №6).

З 5 по 12 червня 2017 року на футбольних майданчиках університету проводились ігри Спартакіади ВНТУ серед студентів-мешканців гуртожітків ВНТУ з міні-футболу. В змаганнях взяли участь 8 команд гуртожитків. 1 місце - команда «Америка-Еквадор», гуртожиток №3. Склад команди: Джонатан Увідія, Кабрера Даніель, Лема Кевін, Гуаман Луіс (капітан команди), Сільва Луїс Антоніо, Лема Аріель, Чікаіза Алексіс, Дуран Гало, Рике Парреньо; 2 місце - команда «Закляті козаки», гуртожиток №6. Склад команди: Палій Ярослав (капітан команди), Дерепащук Андрій, Крупник Сергій, Миронюк Руслан, Наконечний Ярослав, Підвашецький Денис, Станіславський Іван, Тавдарханов Руслан, Вавшко Владислав, Марунчак Максим, Горчук Юрій, Бондар Роман; 3 місце - «Лос Інтокаблес-Єквадор», гуртожиток №3; 4 місце - «Ангола», гуртожиток №3; 5 місце - «Гуртожиток №2»; 6 місце - «Індепендіенте-Єквадор», гуртожиток №3; 7 місце - «Юність», гуртожиток №5; 8 місце - «Гуртожиток №4».

З 13-14 червня 2017 року за програмою Спартакіади серед студентів-мешканців гуртожитків ВНТУ на літньому волейбольному майданчику університету проводились змагання з волейболу. В змаганнях взяли участь 4 команди гуртожитків. 1 місце зайняла команда гуртожитку №5 . Склад команди: Юхимець Олена, Котик Олександр, Бардильов Олексій, Маюн Вадим, Ступін Максим, Серветник Владислав, Васильків Сергій. 2 місце - гуртожиток №6, трете - гуртожиток №2. У комплексному заліку з чотирьох видів спорту - футбол, волейбол, настільний теніс та шахи, переможцем Спартакіади серед студентів-мешканців гуртожитків ВНТУ став ГУРТОЖИТОК №6 (фізорг - Каращенко Марія), друге - гуртожиток №5 (фізорг - Ступін Максим), третє командне місце - гуртожиток №2 (фізорг - Білякевич Владислав), четверте місце - гуртожиток №3, п’яте - гуртожиток №4.