Фізкультура Відпочинок Сила Нові друзі

Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

В період з січня по червень 2017 року в міжнародних змаганнях взяли участь:

-       Хникін Олексій – студент гр. 1СІ-15, міжнародний турнір з плавання (м. Кельце), виборов 4 золотих та 1 срібну медалі;

-       Куленко Денис – студент гр. КІВ-16, міжнародний турнір з самбо (м. Кривий Ріг), срібна медаль;

-       Шкарапута Ірина – студентка гр. ЕКО-13, Чемпіонат Світу з пауерліфтингу (м. Чикаго, США), бронзова медаль;

-       Шкарапута Ірина – студентка гр. ЕКО-13, Чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед юніорів (м. Каунас, Литва), срібна медаль;

-      Бондаренко Олександр – студент гр. УБ-15, ХІІІ міжнародний турнір з боксу пам’яті Петра Мицика (м. Івано- Франківськ), золота медаль;

-        Шклярук Андрій – студент гр. УБ-13, Кубок Світу з кульової стрільби (м. Азербайджан), 5 місце.

На всеукраїнських змаганнях чемпіонами та призерами стали:

-       Шклярук Андрій (студент гр. УБ-13) - чемпіон України з кульової стрільби;

-       Денис Чорний (група 2КН-16б) - чемпіон України ваговій категорії 60 кг з армспорту;

-       Денис Куленко (група КІВ-16б) здобув ІІІ місце на Чемпіонаті України зі спортивного самбо;

-       Олександр Недооснований (група 1КІ-16мс) - бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді;

-        Михайло Червенчук (група КІН-16м) виборов 3 місце на Кубку України з бойового самбо серед чоловіків;

-         Хникін Олексій (студент гр. 1СІ-15) - 3 місце на ХІІІ літній Універсіаді з плавання.

На належному рівні виступили студенти університету в змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України. В складі збірних команд області було задіяно 60 студентів, які взяли участь у 13 видах спорту за програмою Універсіади:

·     Cкелелазіння - Бондарев Микола Валерійович (ФІРЕН, гр. ТКТ-14б), Макієнко Володимир Миколайович (ФІТКІ, гр. 2КІ-14б), Мирончак Вадим Михайлович (ФІРЕН, гр. ТК-16б), Бойко Катерина Вікторівна (ФБТЕГП, гр. 2Б-14б), Шаргородський Костянтин Сергійович (ФМТ, гр. 1ЗВ-14б);

·      Баскетбол (жін.) - Борових Оксана Олександрівна (ФЕЕЕМ, гр.4Е-14), Єрохіна Іоанна Дмитрівна (ФБТЕГП, гр. БТ-14), Жмурко Ірина Сергіївна (ФІРЕН, гр. ПКп-13), Каращенко Марія Ігорівна (ФКСА, гр. МІТ-14), Колеснік Тетяна Василівна (Ін ЕБМД, гр. ЕКО-13), Ніколюк Ганна Олегівна (ФІТКІ, гр. 2КІ-13);

·     Баскетбол, баскетбол 3х3 (жін.) - Хомяк Вікторія Дмитрівна (ФМІБ, гр. МОІ-16мс), Ваценко Яна Юріївна (ФЕЕЕМ, гр. 4Е-15), Руденко Діана Олександрівна (ФКСА, гр ЛТО-16), Ясько Яна Анатоліївна (ФЕЕЕМ, гр. 4Е-16);

·     Бокс - Бондаренко Олександр Володимирович (ФМІБ, гр. УБ-15б), Юренко Іван Костянтинович (ФЕЕЕМ, гр. 2ЕМ-15б);

·       Плавання - Хникін Олексій Павлович (ФКСА, гр. 1СІ-15б), Яценко Владислав Іванович (ФКСА, гр. АВ-15б), Ясишен Вадим Вікторович (ФКСА, гр. ІКТ-16б), Попіль Ілона Олександрівна (ФБТЕГП, гр. БМ-15б);

·      Дзюдо - Червінчук Михайло Ігорович (ФМІБ, гр. КІН-16м), Моргунов Роман Вікторович (ФМТ, гр. 1ІМ-15б), Куленко Денис Олександрович (ФКСА, КІВ-16б);

·       Настільний теніс - Поліщук Дмитро Анатолійович (ФКСА, гр. СА-16б);

·      Бадмінтон - Щерба Ольга Константинівна (ФКСА, гр. ЛТО-16м), Полиця Роман Леонідович (ФІТКІ, гр. 1КІ-16м), Маципура Владислав Дмитрович (ФКСА, МІТ-13б), Світельська Ірина Вікторівна (ФКСА, 1АВ-13б);

·     Легка атлетика - Стефанчишин Ярослав Ігорович (ФКСА, гр. 2АКІТ-16сп), Павлович Євгена Олексійовича (ФБТЕГП, гр. ТЕ-13б), Гашинського Євген Миколайович (ФБТЕГП, гр. БТ-13б), Недооснований Олександр Юрійович (ФІТКІ, гр. 1КІ-16мс), Гончарук Владислав Петрович (ФЕЕЕМ, гр. 2Е-15б), Сосніцький Ілля Володимирович (ФЕЕЕМ, гр. 5Е-16б), Пашкалян Богдан Сергійович(ФКСА, гр. МСС-14б), Шамрай Олексій Валерійович (ФЕЕЕМ, гр. 2Е-16б), Мельничук Ольга Іванівна (ФІРЕН, гр. Ткп-14б), Аніпченко Анна Сергіївна (ФБТЕГП, гр. БТ-13б), Кузьміна Діана Михайлівна  (ФБТЕГП, гр. БМ-16мі);

·      Важка атлетика - Андрощук Роман Миколайович (ФМТ, гр. 1АТ-15мс), Кульчиковський Костянтин Вікторович (ФІРЕН, гр. ТК-13б), Попенко Євген Валерійович (ФБТЕГП, гр. БМ-15);

·      Стрільба з луку - Губа Денис Геннадійович (ФБТЕГП, гр. Б-16мс), Мацюра Ігор Іванович (ФІРЕН, гр. МП-16мі),  Вознюк Олексій Петрович (ФІРЕН, гр. РТТ-14б);

·       Волейбол - Босенко Богдан Миколайович (ФКСА гр. СІ-16мс);

·       Гандбол - Кошелев Олександр Юрійович (ФМТ, гр. ПМ-16сп), Шевчук Роман Віталійович (ФМТ, гр. 1АТ-15мс), Копитко Михайло Сергійович (ФМТ, гр. 1АТ-16), Тернавський Дмитро Олександрович (ФІТКІ, гр. 3КН-16), Козачишен Сергій Олександрович (ФМТ, гр. ПМ-16м), Кобзар Василь Григорович (ФМТ, гр. ІМ-15мс), Коломієць Іван Олегович (ФТЕГП, гр. ТЕ-16), Бучковський Костянтин Валентинович (ФМТ, гр. ЗВ-13), Важов Євген Андрійович (ФЕЕЕМ, гр. ЕС-16сп), Мирниця Анатолій Вікторович (ФМТ, гр. АТ-16м), Палагнюк Дмитро Михайлович (ФІРЕН, гр. ТКт-14), Казменков Олег Андрійович (ФЕЕЕМ, гр. ЕСЕ-16сп), Браім Дмитро Володимирович (ФБТЕГП, гр. ТГ-16сп).

Головна суддівська колегія підбила підсумки змагань ХІІІ літньої Універсіади України. Згідно з регламентом Універсіади наш університет був розподілений до ІV категорії вузів. У загальнокомандному заліку Вінницький націальний університет виборов почесне ІІ місце. ВНТУ – срібний призер Універсіади!

Вагомими є здобутки спортсменів університету в обласних змаганнях:

-       Денис Слободяник (ФІТКІ, гр.1ПІ-13б) - призером кубка Вінницької області з «Шашок – 100»;

-       Денис Чорний (гр.2КН-16б) - призер чемпіонату Вінницької області з армспорту;

-       Збірна ВНТУ з баскетболу (жін.) – чемпіон УБСЛ Вінниччини;

-       Збірна ВНТУ виграла змагання з футболу на «КУБОК ЄДНОСТІ-2017»;

-       Олександр Шевчук (гр. 1КІ-14б) виграв Кубок Вінницької області з веслування на байдарках К-1500 м;

-       Студенти ВНТУ були найкращими в змаганнях з боулінгу.

Успішним був виступ збірних команд університету в змаганнях ХІІІ літньої Універсіади серед ВНЗ ІІІ-ІV р. а. Вінницької області: баскетбол (жін.) – 1 місце, футбол (чол.) – 2 місце, бокс – 1 місце, волейбол (чол.) – 3 місце, волейбол (жін.) – 6 місце, плавання – 1 місце, футзал (жін.) – 3 місце, баскетбол 3х3 (жін.) – 1 місце, баскетбол (чол.) – 4 місце, баскетбол 3х3 (чол.) – 3 місце, важка атлетика – 2 місце, дзюдо – 2 місце, легка атлетика – 2 місце. В загальнокомандному заліку ВНТУ зайняв 2 місце.

На належному організаційно-методичному рівні пройшли завершальні змагання з Спартакіади ВНТУМолодь і спорт Українисеред збірних команд факультетів з шахів, міні-футболу серед збірних команд 1 курсу та з міні-футболу серед збірних команд 2 курсу. Так у змаганнях з шахів напружена боротьба зберігалась до останньої партії. З різницею в півочка перемогу отримала команда факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії - Анатолій Очеретний (гр. 2КН-16), Сергій Давидов (гр. КН-14), Катерина Грицишина (гр. КІ-14). На ІІ місці - команда факультету менеджменту та інформаційної безпеки - Андрій Приймак (гр. УБ-16м), Олександр Кухарик (гр. УБ-14) та Альона Домінас (гр. МОІ-13). На ІІІ місці - команда факультету компютерних систем та автоматизації - Максим Стовбчатий (гр. 2СІ-15), Іван Купчін (гр. МІТ-14). 

Підведені підсумки Спартакіади. За результататми виступів у 6 видах програми 1 загальнокомандне місце виборов ФКСА, 2 – ФБТЕГП, 3 – ФІТКІ, 4 – ФІРЕН, 5 – ФМІБ+Ін ЕБМД, 6 – ФЕЕЕМ, 7 – ФМТ. 

За програмою Спартакіади серед студентів-мешканців гуртожитків ВНТУ були проведені змагання з шахів, настільного тенісу, футболу та волейболу:

-  в першості з шахів перемогу отримала команда гуртожитка №5 - Давидов Сергій та Очеретний Анатолій ФІТКІ). На другому місці - гуртожиток №6 (Гладишенко Олег, Черешнюк Олексій, Соляник Максим, Хондошко Олег та Дерепащук Андрій - ФКСА) та на третій сходинці  - команда гуртожитка № 3 (Бачинський Юрій та Пугач Сергій - ФЕЕЕМ). В особистому заліку 1-е місце зайняв Очеретний Анатолій (КН-16б, ФІТКІ, 5 гурт.), 2-е місце - Давидов Сергій (КН-14б, ФІТКІ, 5 гурт.), 3-е місце - Бачинський Юрій (1Е-14б, ФЕЕЕМ, 3 гурт.);

- в першості з настільного тенісу 1 місце зайняла команда гуртожитку №6, друге місце - гуртожиток №2, третіми стали студенти гуртожитку №3. В особистому заліку серед юнаків чемпіоном став Сергій Бала (1СІ-15, гурт. №6), друге місце у Григоришена Олександра (2КІ-16, гурт. №6), трете у Марунчака Максима (МЕ-15, гурт. №6). Серед дівчат 1 місце у Дищук Юліани (1КІ-16, гурт .№2), друге місце - Колядич Марія (КІВ-16, гурт. №6);

- в змаганнях з футболу взяло участь 8 команд: 1місце виборола команда «Америка-Еквадор» гуртожиток №3. Склад команди: Джонатан Увідія, Кабрера Даніель, Лема Кевін, Гуаман Луіс (капітан команди), Сільва Луїс Антоніо, Лема Аріель, Чікаіза Алексіс, Дуран Гало, Рике Парреньо. 2 місце - команда «Закляті козаки» гуртожиток №6. Склад команди: Палій Ярослав (капітан команди), Дерепащук Андрій, Крупник Сергій, Миронюк Руслан, Наконечний Ярослав, Підвашецький Денис, Станіславський Іван, Тавдарханов Руслан, Вавшко Владислав, Марунчак Максим, Горчук Юрій, Бондар Роман. 3 місце  - «Лос Інтокаблес-Єквадор» гуртожиток №3, 4 місце - «Ангола» гуртожиток №3, 5 місце - «Гуртожиток №2», 6 місце - «Індепендіенте-Єквадор» гуртожиток №3, 7 місце - «Юність» гуртожиток №5, 8 місце - «Гуртожиток №4». 

 - у змагання з волейболу взяли участь 4 команди: 1 місце зайняла команда гуртожитку №5. Склад команди: Юхимець Олена, Котик Олександр, Бардильов Олексій, Маюн Вадим, Ступін Максим, Серветник Владислав, Васильків Сергій, 2 місце - гуртожиток №6, 3 - гуртожиток №2. 

У комплексному заліку з чотирьох видів спорту (футбол, волейбол, настільний теніс та шахи) переможцем Спартакіади серед студентів-мешканців гуртожитків ВНТУ став гуртожиток №6 (фізорг - Каращенко Марія), 2 місце - гуртожиток №5 (фізорг - Ступін Максим), 3 місце - гуртожиток №2 (фізорг - Білякевич Владислав), 4 місце - гуртожиток №3, 4 місце - гуртожиток №4. 

Переконливу перемогу в загальнокомандному заліку (1 місце) вибороли збірні команди університету в обласній Спартакіаді серед науково-педагогічних працівників ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (шахи – І місце, міні-футбол – І місце, стрільба кульова – ІІ місце, плавання – І місце, настільний теніс – І місце, волейбол – ІІ місце, баскетболу – ІІ місце).

Tuesday the 21st. Custom text here. Joomla 3.0 templates by JoomlaSkins