Спартакіада та відкриті особисті першості проводяться з метою:

-       популяризації занять з видів спорту серед студентів ВНТУ;

-       проведення відбору обдарованих студентів до занять фізкультурою та спортом;

-       пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді;

-       поповнення складу збірних команд ВНТУ з видів спорту;

-   визначення кращих спортсменів факультетів для участі  в Чемпіонатах ВНЗ Вінниччини 2017-18 н.р. у складі збірних команд ВНТУ.

2. Керівництво проведенням  змагань

Загальне керівництво організацією та проведенням Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» та відкритих першостей університету 2017-18 н.р. серед збірних команд навчальних факультетів здійснює кафедра фізичного виховання та спортклуб ВНТУ спільно з КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх». Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську колегію з видів спорту, затверджену кафедрою фізвиховання ВНТУ та  КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх».

3. Учасники змагань

До участі в змаганнях Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» допускаються студенти ВНТУ денної форми навчання, які мають право виступати за команду факультету. До участі в змаганнях відкритих першостей університету допускаються студенти ВНЗ Вінниччини, професорсько-викладацький склад  та співробітники ВНТУ.

4. Медичне обслуговування, техніка безпеки.

Медичний контроль здійснюється безпосередньо на місці проведення змагань. Відповідальність за техніку безпеки під час проведення змагань несе головний суддя з виду спорту. Заявку на участь у змаганнях підписує лікар медпункту ВНТУ.

5. Види спорту, терміни та місце проведення змагань

Спартакіада ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-18 н.р. серед збірних команд навчальних факультетів

Кулик Д.Г.

Особисті першості ВНТУ серед студентів, викладачів та співробітників університету

Чхань А.А.

Програма змагань, умови проведення та кількісний склад додаються  (Додаток 1,2)

6. Порядок і умови визначення переможців

Загально командне місце за підсумками участі у Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-18 н.р. серед збірних команд факультетів визначається за найменшою сумою місць, які виборов факультет у 6 видах спорту. При рівності суми місць у визначенні командного заліку перевага надається команді факультету, яка має більше перших, других і т.д. місць.

Обов`язкові види спорту: Кубок ВНТУ з футболу, чемпіонат  з міні-футбол у серед збірних команд 2-5 курсів, чемпіонат з настільного тенісу, чемпіонат з волейболу/чол., чемпіонат з шахів.

7. Фінансування

Витрати на нагородження переможців та призерів змагань – за рахунок КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх». Витрати за користування спортивною базою – за рахунок ВНТУ.

8. Нагородження

Команди, що посіли І місце у змаганнях з футболу та міні-футболу, нагороджуються кубками та дипломами. Команди, що посіли ІІ, ІІІ місце у змаганнях з футболу та міні-футболу, нагороджуються дипломами.

Гравці команди, що посіли І-ІІІ місця у змагання з футболу та міні-футболу, нагороджуються медалями та грамотами  від КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх».

Команди, що посіли І місце у змаганнях з волейболу, баскетболу 3х3, нагороджується дипломом.

Гравці команди, що посіли І-ІІІ місця у змагання з волейболу та баскетболу 3х3, нагороджуються медалями та грамотами від КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх».

Команди, що посіли І-ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу, шахів, кульовий стрільби, нагороджуються дипломами.

Учасники команд, що посіли І-ІІІ місце у змаганнях з кульовий стрільби, настільного тенісу та шахів, нагороджуються грамотами та медалями від КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх».

Призери особистих відкритих Першостей ВНТУ з видів спорту нагороджуються дипломами та медалями від КЗ ВОЦФЗ «Спорт для всіх».

Додаток 1

Програма змагань Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2016-17 н.р. серед збірних команд навчальних фікультетів

Футбол

Змагання проводяться згідно правил ФІФА  у підгрупах за кубковою системою проведення змагань. Склад команди - 18 чоловік, 1 тренер та декан факультету.

Міні - футбол

Змагання проводяться згідно правил АФУ за коловою системою  (осінь-весна). Склад команди - 10 чоловік, 1 тренер.

Волейбол

Змагання проводяться згідно офіційних правил ФІВБ за коловою системою. Склад команди – 12 чоловік та тренер. Місця команд за однакової кількості очок у двох і більше команд визначаються:

-       за кращим співвідношенням виграних та програних партій;

-       за кращим співвідношенням виграних та програних м’чів;

-       за особистою зустріччю між ними.

Кульова стрільба

Змагання командні. Склад команди 5 осіб, незалежно від статі.

ПРОГРАМА:

-       ГП-1 (пневматична гвинтівка, 10 метрів, 3 пробних 10 залікових);

-       ПП-1 (пневматичний пістолет, 10 метрів, 3 пробних 10 залікових).

Стрілець може брати участь у змаганнях з одного виду зброї.

Настільний теніс

Змагання командні. Командні зустрічі проводяться за системою 16-2 (юнаки) та коловою системою (дівчата). Склад команди факультету: 3 особи (2 юнаки та 1 дівчина). Всі ігри проводяться з п’яти партій. М’ячі білі, перевага м’яча за кількістю зірок.

Шахи

Змагання командні, особистий залік на дошках не ведеться. Склад команди 2+1 (2 юнаки і 1 дівчина). Дівчина може грати на чоловічій дошці. Система розіграшу-колова. Контроль часу 30 хв. (за шаховим годинником). У разі перемоги надається 1 очко, нічия – 0,5 очок, поразка – 0 очок. Місця команд визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних усіма гравцями команди.

Баскетбол 3х3

Змагання проводяться згідно офіційних правил ФІБА за коловою системою. Склад команди – 4 чоловіка та тренер.

Додаток 2

Програма змагань відкритих особистих першостей університету

Шахи

Особиста першість. Система розіграшу – колова. Контроль часу – 30 хв. (за шаховим годинником). У разі перемоги надається 1 очко, нічия - 0,5 очок, поразка - 0 очок. Залік ведеться окремо серед викладачів та студентів, окремо серед чоловіків та жінок.

Змагання особисті. ПРОГРАМА:

Залік ведеться окремо серед викладачів та студентів.

Змагання особисті за коловою системою. Залік ведеться окремо серед викладачів та студентів; окремо серед чоловіків та жінок. За підсумками особистих змагань чоловіків (викладачів та студентів) проводиться «Супер–фінал», до якого виходять гравці, що посіли 1-4 місця у категоріях викладачі та студенти.

Пауерліфтинг

Змагання особисті. Змагання проводяться згідно офіційних правил ФПУ від 05.01.2011 р. Вагові категорії: до 59, 66, 74, 83, 93, 105, 120 і вище 120 кг.

Бадмінтон

Змагання особисті за коловою системою. Залік ведеться окремо серед викладачів та студентів та окремо серед чоловіків та жінок. За підсумками особистих змагань чоловіків (викладачів та студентів) проводиться «Супер–фінал», до якого виходять гравці, що посіли 1-3 місця у категоріях викладачі та студенти.

Стрільба з луку

-       КД 2 чол.

-       КД 2жін.

-       КД 1 (блочний лук)

Загальний залік ведеться  серед викладачів та студентів.

Волейбол

Змагання проводяться згідно офіційних правил ФІВБ за коловою системою. Склад команди – 10 чоловік. Місця команд за однаковою кількістю очок у двох і більше команд визначаються:

-       за кращим співвідношенням виграних та програних мячів;

Міні-футбол

Змагання проводяться згідно правил АФУ: за коловою системою. Склад команди – 10 чоловік, 1 тренер.

Змагання проводяться згідно офіційних правил ФІБА за коловою системою. Склад команди – 4 чоловіка та тренер.